1. Warto pamiętać o tym, aby 1,5 godziny przed zaplanowanym zabiegiem nie spożywać ciężkostrawnych posiłków. Lekkostrawny posiłek jest jak najbardziej wskazany aby nie odczuwać dyskomfortu pustego żoładka.
  2. Zalecam uzupełnienie płynów w organiżmie, co najmniej 1-2 szklanek wody niegazowanej.
  3. Nie wykonuje masażu osobom pod wpływem alkoholu.
  4. Warto przed masażem odświeżyć się i wziąść prysznic lub kąpiel, masaż to zabieg leczniczy, na gołej skórze.
  5. Do zabiegu używany jest olej ze słodkich migdałów 100% naturalny, który nadaje się również do skóry wrażliwej. Możesz wybrać rowież olej z olejkami eterycznymi aby wspomóc zabieg jeśli odczuwasz dolegliwości w ciele.
  6. Przed masażem, przeprowadzam wywiad, aby odpowiednio poprowadzić zabieg, pozwala on m.in. wykluczyć przeciwwskazania do wykonania sesji.
  7. Wcześniejsza rozmowa pozwala mi na ustalenie jakie części ciała będą masowane w celu zapewnienia komfortu. Najlepsze efekty relaksacyjne przy masażu całościowym doznaje się na nagim ciele lub w bieliźnie. Jesteś przykrywany ręcznikiem – odsłanianym  w zależności od masowanej partii ciała. Decyzje zawsze pozostawiam Tobie.
  8. Biżuteria taka jak: zegarek, naszyjniki, branzoletki, długie kolczyki i pierścionki są zdjęte na czas masażu. W ten sposób mam swobodny dostęp do części ciałą takich jak szyja, palce czy uszy.
  9. Atmosfera podczas masażu ma ogromny wpływ na rozluźnienie ciała. Unuszący sie aromat olejków eterycznych, zapalone świece, odpowiednio dobrana muzyka i czysta intencja to elementy, które pozwalają na wejście w stan głębokiej relaksacji.
  10. Sesja kończy się kilkuminutowym relaksem na stole i powrotem do świata zewnętrznego oraz rozmową z ciepłą herbatą lub szklanką wody, aby uzupełnić płyny w organiźmie.

https://www.instagram.com/reel/Cyl4AaOsdvA/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==